Mākslai vajag telpu | Ārup. Bērni. Bērnu radošās darbnīcas MVT Vasaras mājā.

Ārup. Bērni. Bērnu radošās darbnīcas MVT Vasaras mājā.

Izstāžu cikla Ārup. Andris Grinbergs ietvaros fonda Mākslai vajag telpu Vasaras mājā Kalnciema ielā 36/38 sadarbībā ar mākslinieci Ūnu Laukmani un režisoru Reini Suhanovu sestdienās notiks bērnu radošās darbnīcas Ārup. Bērni.

Šovasar bērni savus darbus veidos uz lieliem formātiem, attēlojot savas izjūtas, mēģinot sevi apzināties kā cilvēku, kurš ir dabas sastāvdaļa, savienot gaisu, debesis un laiku, tādā veidā sasaistot savas radošās izpausmes ar Andra Grinberga uzdrīkstēšanos, kas bērniem visbiežāk sanāk dabiski un bez izlikšanās. Darbnīcās katra mākslinieka izstādes ietvaros bērni veidos mākslas darbus un performances, iedvesmojoties no konkrētā mākslinieka radošajām izpausmēm.

Māksliniece Ūna Laukmane ir veidojusi modes skates Kaspara Vanaga projektiem Open un Biosport. Kopā ar viņu bērni varēs veidot lelles no dažādiem saimniecībā vairs nederīgiem priekšmetiem. Pēc tam tiks izveidota neliela izrāde, izmantojot šīs lelles. Bērni arī klausīsies mūziku, dzejas fragmentus, attēlos savas izjūtas, improvizēs, tādējādi notiekot dzejas, mūzikas, kustību un vizuālās mākslas sintēzei.

Pirmā bērnu radošā darbnīca norisināsies 1. jūlijā MVT Vasaras mājas terasē no plkst. 11.00 līdz plkst. 14.00.

Bērnu radošo darbnīcu norises laiks: katru sestdienu no plkst. 11.00 līdz 14.00
Ieeja visos pasākumos bez maksas.

Vasaras mājas darba laiks: POTP 12:00-20:00/ C 12:00-22:00/ S 10:00- 20:00/Sv 10:00-18:00
Adrese: MVT Vasaras māja, Kalnciema ielā 36/38
Izstādi organizē: Fonds Mākslai vajag telpu

Projektu atbalsta: Valsts Kultūrkapitāla fonds, Rīgas dome, viesnīca “Promenade Hotel”, Ascendum biedrība, Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs, Index cafe, VEF Riga, JCDecaux.

Galvenais informatīvais atbalstītājs: Rīgas Viļņi.
Informatīvais atbalsts: Satori.lv, TV24, Radio SWH, Arterritory.com.

Fonds Mākslai vajag telpu izsaka pateicību Vasaras mājas izveidē:
Dinai un Jānim Zuzāniem, Jeļenai Pankevičai, Ivaram Kesenfeldam, Aijai Simsonei un arhitektu birojam “2727”.