“Satori” un fonds Mākslai vajag telpu aicina uz Baltās nakts dzejas diskotēku “make love, not war” MVT vasaras mājā!

Sestdienas vakarā, 9. septembrī, kad Rīgā un citur valdīs ne tikai Baltās nakts rosība, bet arī Dzejas dienu atmosfēra, interneta žurnāls “Satori” kopā ar fondu “Mākslai vajag telpu” aicina uz dzejas diskotēku “make love, not war”, kurā 12 dažādu paaudžu dzejnieki no plkst. 21:00 līdz 2:00 naktī MVT vasaras mājā lasīs savu jaunāko dzeju un atskaņos lielisku mūziku, visus klātesošos aicinot piedalīties diskotēkā.

Jau otro gadu interneta žurnāls “Satori” sadarbībā ar fondu “Mākslai vajag telpu” rīko kopīgu Baltās nakts un Dzejas dienu pasākumu – dzejas diskotēku, kurā šogad piedalīsies dzejnieki: Ilmārs Šlāpins, Inga Gaile, Jelena Glazova, Krišjānis Zeļģis, Henriks Eliass Zēgners, Artis Ostups, Marija Luīze Meļķe, Lauris Veips, Edvards Kuks, Elvīra Bloma, Krista Anna Belševica un Aleksandrs Barons.

Diskotēkas nosaukums – “make love, not war” – pieskaņots šīsvasaras MVT vasaras mājas izstāžu ciklam, kas bija veltīts Andrim Grinbergam – māksliniekam, kas bija centrālā persona nelielajā Latvijas hipiju komūnā 1960. un 1970. gados. Diskotēkā skanēs mūzika, ko dzejnieki izvēlējušies, iedvesmojoties no Grinberga daiļrades un personības. Pasākumā būs skatāma arī fotogalerija ar Grinberga performancēm un darbiem.

Visos mūsdienu kultūras foruma “Baltās nakts” pasākumos ieeja ir bez maksas un tie notiek dažādās pilsētas vietās.